The List


ACNSS-Albanian Center for National Security Studies

QSHSSK

KONTAKTONI

email:

xhavit_shala@yahoo.co.uk

P.O.Box:

2378,Tirana- Albania

The List of ISPs

Zhvillohet ceremonia e pėrurimit tė librit "Shqiptarėt nė udhėkryq"

Zhvillohet ceremonia e pėrurimit tė librit "Siguria Kombėtare dhe Sfidat e Integrimit" 

 

 Shqiptarėt dhe identiteti i tyre qytetėrues

 USA nė Ballkan, intrigė, mundėsi apo ēmenduri

 Ballkani, krimi dhe integrimi

 Vahabizmi, filozofia anitetezė

 Shqipėria mes patriotizmit ekonomik dhe pragmatizmit politik

 

 Tė tjera >>>

 
 
 

NE NDIHME TE  QYTETAREVE


 

  

Si tė kontaktoni me Avokatin e Popullit

http://www.avokatipopullit.gov.al/Kontaktimi.htm

 

 

 

KONTROLLO  MAKINEN  TENDE

http://coordinamento.mininterno.it/servpub/ver2/SCAR/cerca_targhe.htm

 

 

Akte ligjore nė ndihmė tė tė burgosurve jashtė Shqipėrisė (*.pdf)