The List


ACNSS-Albanian Center for National Security Studies

QSHSSK

 Webmail

KONTAKTONI

email:

xhavit_shala@acnss.com

P.O.Box:

2378,Tirana- Albania

The List of ISPs

Zhvillohet ceremonia e pėrurimit tė librit "Shqiptarėt nė udhėkryq"

Zhvillohet ceremonia e pėrurimit tė librit "Siguria Kombėtare dhe Sfidat e Integrimit" 

 

 Garderoba pa ferexhe

 Ligj, informimi dhe ndėrgjegjėsimi pėr zbatimin e tij

 Nė pritje tė nėntorit tė katėrt

 Kujdes! Serbėt po eksportojnė krizėn

 Lėvizja e lirė dhe trafiku njerėzor

 Vorio-Epiri, njė ėndėrr nė arkivol

 Tė tjera >>>

 
 
 
   
Faqet Informative  
KOSOVAPROJECT.COM
SHQIPERIA.COM
RTKLIVE.COM
KOHAVISION.NET
RTV21.TV
KOSOVA.COM
KOSOVAMAIL.COM
LAJME.NET
SHEKULLI.COM.AL
BALKANWEB.COM
LAJMET.COM
KORRIERI.COM
KOHAJONE.COM
LAJM.INFO
ALSAT TV
A1TV.COM.AL
KOHA.NET
GAZETA BESA
GAZETA INTEGRIMI
GAZETA55.COM
GAZETASTART.COM
ILIRIAPOST.NET
GAZETATEMA.NET
BALLKAN.COM
ALBANIAN NEWS
ALBEU.COM
LOBI.COM.MK
PANORAMA.COM.AL
ALBANIAN.COM
ALBANIAN.CA
DEUTSCHE WELLE
ZĖRI AMERIKĖS
BBCALBANIAN.COM
EUROPAELIRE.ORG
A T A
RILINDJA DEMORKATIKE
ZERIPOPULLIT.COM
KOHA JAVORE
PASQYRA.COM
BOTA SHQIPTARE
PRESHEVA.COM
TOP-CHANNEL.TV
24-ORE.TV
MJAFT.ORG
GJYKATA E HAGĖS
CAMERIA
CHAMERIAASSOCIATION
ĒAMERIA HISTORY
REALITY OF CAMERIA
 
KERKONI.COM
GAZETA SOT
TREPCA.NET
REVISTA KLAN
SETIMES.COM
KOSOVALIVE.COM
KOSOVAKOSOVO
RADIO-KOSOVA
GAZETAALBANIA.CO.UK
GAZETA RIMEKEMBJA
GAZETA BALLANI
SUKSESI
ISTOGU
GJAKOFAINFO.COM
PEJA.COM
INFORMACIONE.COM
 
Faqet Sportive  
Vendore Ndėrkombėtare
LUAN KRASNIQI
TIFOZAT.COM
TIFOZATKUQEZI
EUROBASKET.COM
SPORTALBANIA
SPORTI SHQIPTAR
FUTBOLLI.COM
KRENAR.BE
ABLANIAN-BOXING
ALBASPORT
FSHF.ORG
ALBANIAN SOCCER
ALBA INFO SPORT
 
FIFA.COM
NBA.COM
UEFA.COM
FIFAWORLDCUP.COM
NHL.COM
PGA - GOLF
REAL MADRID
MANCHESTER UNITED
CHELSEA
BARCELONA
JUVENTUS
MILANO
BAYERN MUNICH
 TV & Radiot Shqiptare
RTK
ALSAT TV - LIVE
KOHA VISION TV
TELEVISIONI A1
TV BESA
TELE-SPORT
SHIJAK TV
VIZION TV
TOP CHANNEL
DIGITALB.TV
RADIO DRENASI
RADIO HARAĒINA
RADIO DIASPORA
TOP RADIO TETOVA
RADIO RINIA
RADIO DUKAGJINI
RADIO MARIMANGA
RADIO AUDIONUR
RADIO KOSOVA E LIRĖ
RADIO KOHA
RADIO MELOSI
RADIO EZETA
RADIO DASHURIA
RADIO DARDANIA
RADIO VATI
RADIO ALBANA
RADIO 21
RADIO FOCUS
TOP ILIRIA RADIO
RADIO DODONA

 


 

FJALOR SHQIP-ANGLISHT

 

 

FJALOR SHQIP-SUEDISHT